Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Fale radiowe frakcyjne (silny lifting twarzy, usuwanie blizn)

Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – fali radiowej.

Twoje problemy kosmetologiczne rozwiążemy w Natural & Beauty

FALE RADIOWE FRAKCYJNE


Jest to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigiełkami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej – fali radiowej. Połączenie tych dwóch metod pozwala na kontrolowane i równomierne podgrzewanie wszystkich warstw skóry. Zabieg polega na nakłuwaniu i kontrolowanym poparzeniu skóry. Zarówno głębokość nakłuwania jaki i czas oraz intensywność ogrzewania możemy dowolnie regulować, w zależności od okolicy ciała oraz rodzaju zmiany poddawanych leczeniu. Nakłucie jak i podgrzanie powoduje częściowe uszkodzenie struktury skóry, a to z kolei wywołuje silną stymulację do regeneracji. Wysoka temperatura aktywuje różne szlaki reakcji prozapalnych, które prowadzą do przebudowy włókien kolagenowych i elastynowych. W miejscu zniszczonej powstaje nowa tkanka, która jest młoda i posiada prawidłową budowę.

Lifting twarzy falami radiowymi

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej – termoliftingu – obejmują:


lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha – likwidacja wiotkiej skóry
redukcję rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach
wiotkość skóry na brzuchu – po ciąży
usuwanie blizn po trądziku
spłycanie zmarszczek oraz bruzd, szczególnie umiejscowionych w trudnych okolicach
odmłodzenie skóry rąk oraz stóp
likwidacja cellulitu
modelowanie talii, kształtu brzucha, pośladków i nóg
ujędrnianie i zwiększanie gęstości skóry m.in. twarzy, szyi oraz dekoltu
leczenie nadmiernego pocenie się
rozjaśnianie przebarwień
cienie pod oczami
opadające powieki

Przed każdym zabiegiem klientka jest poproszona o podpisanie formularza zgody na zabieg, co oznacza, że została poinformowana i zrozumiała, jakie możliwe ryzyko i korzyści są związane z procedurą.
W trakcie serii zabiegów wykonywane są na bieżąco zdjęcia, w celu późniejszego porównania stanu skóry PRZED i PO zabiegu.

 Struktura skóry staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość. Powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastową poprawę napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu.  Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie.

– likwidacja zwiotczeń – lifting twarzy, szyi i dekoltu
– poprawa napięcia policzków
– poprawa owalu twarzy – likwidację tzw. „chomików”
– złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
– uniesienie opadających powiek górnych
– wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek
– wzmocnienie odporności skóry
– poprawa krążenia krwi – lepsze odżywienie tkanek}
– odprężenie mięśni twarzy – łagodniejsze rysy twarzy
– spłycenie blizn
– redukcja podwójnego podbródka
– redukcja worków pod oczami

lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha – likwidacja wiotkiej skóry redukcję rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach wiotkość skóry na brzuchu – po ciąży usuwanie blizn po trądziku spłycanie zmarszczek oraz bruzd, szczególnie umiejscowionych w trudnych okolicach odmłodzenie skóry rąk oraz stóp likwidacja cellulitu modelowanie talii, kształtu brzucha, pośladków i nóg ujędrnianie i zwiększanie gęstości skóry m.in. twarzy, szyi oraz dekoltu leczenie nadmiernego pocenie się rozjaśnianie przebarwień cienie pod oczami opadające powieki
ciąży i laktacji epilepsji oraz chorób psychicznych obecności metalowych implantów w miejscu zabiegu chorób skóry, schorzeń zakaźnych i autoimmunologicznych posiadania stymulatora serca lub defibrylatora chorób przewlekłych takich jak nowotwory, AIDS, cukrzyca stanów zapalnych naczyń żylnych i chłonnych, obecności dużych, bolesnych żylaków w miejscu wykonywania zabiegu aktywnych zakażeń skóry o etiologii bakteryjnej, wirusowej oraz grzybiczej

Zdjęcia efektów

Wybierz swój problem kosmetyczny