Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Usuwanie poduszek Bichata

Głównym zadaniem usunięcia poduszek tłuszczowych Bichata, jest widoczne wyszczuplenie twarzy i nadanie jej szlachetnych, wyraźnych rysów.
Natural Beauty Kwidzyn
Usunięcie poduszeczek tłuszczowych Bichata

Twoje problemy kosmetologiczne rozwiążemy w Natural & Beauty

Usunięcie poduszeczek Bichata

Zabieg usunięcie poduszek tłuszczowych odbywa się w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym, trwa około godziny. Chirurg usuwa odpowiedni fragment poduszeczki tłuszczowej przez niewielkie nacięcie wykonane po wewnętrznej stronie policzków – wewnątrz jamy ustnej.

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej – dr n. med. Wojciech Jasek.

Usunięcie poduszeczek Bichata

Usunięcie poduszek tłuszczowych Bichata

Głównym zadaniem usunięcia poduszek tłuszczowych Bichata, jest widoczne wyszczuplenie twarzy i nadanie jej szlachetnych, wyraźnych rysów. Zabieg uznaje się za świetną (i trwałą) alternatywę dla modelowania twarzy kwasem hialuronowym. Wskazaniami estetycznymi do usunięcia poduszek Bichata jest chęć do zmiany proporcji naszej twarzy, obserwowane szczególnie wśród kobiet posiadających typ urody w stylu baby face, czyli wydatnych – wręcz pucułowatych policzków.

Zabieg usunięcia poduszeczek tłuszczowych wiąże się z widoczną i towarzyszącą nam już przez całe życie zmianą wyglądu. Dlatego niezbędnym i właściwie jedynym element przygotowania do zabiegu jest konsultacja z chirurgiem plastykiem podczas, której dokładnie omówione zostają oczekiwania pacjenta, przebieg zabiegu, rekonwalescencja oraz możliwe powikłania. Zabieg nie jest rekomendowany osobom o bardzo szczupłej twarzy oraz dojrzałym, u których wraz z wiekiem dochodzi do naturalnego ubytku tkanki tłuszczowej.

Czas trwania zabiegu: ok. 1 godz. Zabieg polega na usunięciu ciała tłuszczowego policzka, poprzez nacięcie wykonane wewnątrz jamy ustnej. Zabieg ten jest wskazany u osób, powyżej 25 r.ż., u których nadal utrzymuje się młodzieńcza krągłość policzków. Po zabiegu zmienia się kontur twarzy. Twarz zostaje optycznie wyszczuplona, zarysowują się kości policzkowe.
Może wystąpić niewielki ból a przez kilka tygodni może utrzymywać się obrzęk twarzy, nie ma siniaków. Obrzęk, w tym okresie może powodować, że twarz wydaje się niesymetryczna, ponieważ obrzęk może być większy z jednej strony. Przez około 3 tygodnie po operacji wskazane jest płukanie jamy ustnej środkiem antyseptycznym po każdym posiłku.
Widoczność efektów zabiegu jest zawsze bardzo indywidualną kwestią, bezpośrednio po zabiegu możliwe jest wystąpienie obrzęku, który może zaburzać efekt. Uznaje się jednak, że jest to okres od 2 tygodni nawet do 3 miesięcy.
Są to struktury tłuszczowe położone wewnątrz policzków.
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika

Zdjęcia efektów

error: Alert: Treść jest chroniona !!