Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów – sposób na śnieżnobiały uśmiech. Twoje zęby straciły naturalny kolor? Pokryły się nieestetycznymi przebarwieniami?
WYBIELANIE ZĘBÓW KWIDZYN

Twoje problemy kosmetologiczne rozwiążemy w Natural & Beauty

Wybielanie zębów

W dzisiejszych czasach białe zęby są synonimem luksusu i sukcesu, jednak na tak kosztowny zabieg wybielania w gabinetach stomatologicznych do tej pory mogli pozwolić sobie nieliczni.

Szybko rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje kosmetyczne wybielanie zębów, które stało się najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej, nie tylko w Ameryce, ale również w Polsce.

PureLite


Metoda PureLite to najnowszy system do wybielania zębów na naszym rynku. Skutecznie, fachowo i w przystępnej cenie poprawisz wygląd zębów podczas jednej wizyty w gabinecie kosmetycznym. PureLite znaczy komfortowo i bezpiecznie.

System PureLite

to nasz profesjonalny zestaw do wybielania zębów oraz procedura jego przeprowadzenia.

Oparty o najnowsze technologie amerykańskie, system PureLite Professional, żel do wybielania zębów przy użyciu lamp LED.

Produkt ten, po wielu badaniach, został specjalnie przygotowany na rynek europejski w związku z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi użycia nadtlenku wodoru i zgodnie z prawem EU zarejestrowany. System ten, jest wiodącym w Europie  jeśli chodzi o produkty non peroxide.

Jego wyjątkowość polega na szerokim spektrum pracy żelu z wszelkiego  rodzaju lampami LED dostępnymi na rynku.

System PureLite Professional nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zostosowania z lampą LED PureLite.

PureLite

PureLite Professional nie powoduje wogóle nadwrażliwości zębów, co jest w wielu wypadkach  czynnikiem kluczowym przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wybielania zebów przez klienta. Jest optymalnym rozwiązaniem  pomiędzy efektem a poczuciem komfortu podczas procesu wybielania zębów jak i po zabiegu.

Efekt działania


PureLite Professional jest zdecydowanie lepszy od często stosowanego nadtlenku karbamidu lub stosowania żeli zawierających 6% stężenie nadtlenku wodoru (stosowanie produktów o wyższym stężeniu jest zabronione zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 22 października 2012r).

System Purelite Professional gwarantuje:

natychmiastowe rezultaty (zmiana koloru od 4 do 8 tonów w skali VITA),
brak występowania nadwrażliwości/bólu (brak uczucia dyskomfortu u klienta daje nam gwarancje ponownej wizyty na zabiegi podtrzymujace efekt wybielenia),
szybkość i łatwość wykonania zabiegu (zabieg wykonywany jest w przeciągu 1 godziny).

Zdjęcia efektów

Wybierz swój problem kosmetyczny