Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Przekłuwanie uszu

Specjalny pistolet z wbitym kolczykiem leczniczym z dużą siłą przekłuwa dolną, miękką część płatka ucha, jednocześnie wkładając kolczyk do dziurki w uchu.
przekłuwanie uszu

Bezpieczne przekłuwanie uszu

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na przekłucie uszu, Blomdahl oferuje Ci rozwiązanie. Kładziemy nacisk na sterylne i bezpieczne produkty, stosując tylko bezpieczne metody i biżuterię przyjazną skórze. Nasz unikalny system przekłuwania obu uszu jednocześnie jest szybszy, bezpieczniejszy i bardziej komfortowy dla dzieci.

Kolczyki Blomdahl

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl – bezpieczne i wygodne. Opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami, nasze kolczyki są idealne dla osób z alergiami – wykonane z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu lub tytanu medycznego. Wybierz spośród wersji platerowanych w kolorze złota lub srebra.

Jak wygląda zabieg przekłuwania uszu?

Aby przebić uszy, stosuje się specjalny pistolet do przekłuwania. Kolczyk leczniczy jest wbijany z dużą siłą w dolną, miękką część płatka ucha, tworząc dziurkę w uchu. Zabieg trwa krótko. Po zabiegu należy nosić kolczyk leczniczy, aby zapewnić prawidłowe zagojenie się rany.

Jak dbać o uszy po przekłuciu?

W celu zapobieżenia rozwinięcia infekcji po przekłuciu uszu, należy przestrzegać kilka zasad pielęgnacji:

  • Regularnie przemywaj dziurki i miejsce przekłucia uszu. Przemywaj je dwa razy dziennie wodą, wodą z łagodnym mydłem lub płatkami z alkoholem.
  • Nie zdejmij kolczyków leczniczych zbyt wcześnie, przed zagojeniem się ucha.
  • Noś kolczyki lecznicze w uchu przez co najmniej sześć tygodni po przekłuciu uszu. W przypadku twardszych części ucha, które goją się znacznie dłużej – noś kolczyki lecznicze co najmniej 3-4 miesiące. Nawet po tym czasie zdejmij kolczyki tylko na krótki czas, gdyż dziurki mogą się nadal zrosnąć szybko w przypadku nienoszenia kolczyków.
    Noś tylko bezpieczne kolczyki. Nawet po zagojeniu dziurek w uszach powinnaś zawsze wybierać kolczyki wykonane z hipoalergicznych materiałów, niepowodujących alergii. Należą do nich z pewnością 14 karatowe złote kolczyki, medyczna stal, tytan, oraz srebrne kolczyki rodowane, nie zawierające niklu.
przekłucie uszu Blomdahl
error: Alert: Treść jest chroniona !!