Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na iniekcji śródskórnie lub podskórnie niewielkich dawek preparatów po uprzednim znieczuleniu miejsca podanego zabiegowi za pomocą kremu znieczulającego.
Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa.

Jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, wypadania włosów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Poza działaniem preparatów istotne znaczenie ma również samo nakłucie skóry poprzez poprawę mikrokrążenia i stymulację regeneracji skóry. Dzięki temu skóra jest lepiej natleniona, odżywiona i zdrowsza.

Zabieg mezoterapii igłowej

Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą co około 1 cm na głębokość 2-4mm. Efekty uboczne są bardzo nieznaczne. Może wystąpić zaczerwienienie i podrażnienie, które znikają w większości przypadków po kilku godzinach. Zabiegi wykonuje się w serii w zależności od wybranej kuracji.

Preparaty do mezoterapii.

Podawane pod skórę preparaty są mieszankami substancji dostosowanych do konkretnego przypadku. Głównymi składnikami preparatów do mezoterapii są mieszaniny antyoksydantów, aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów, nieusieciowanego kwasu hialuronowego lub krew pacjenta.

Mezoterapia igłowa Hair Care

Mezoterapia skóry głowy – Haircare

Iniekcje wykonywane są bardzo cienką igłą co około 1 cm na głębokość 2-4mm. Efekty uboczne są bardzo nieznaczne. Może wystąpić zaczerwienienie i podrażnienie, które znikają w większości przypadków po kilku godzinach. Zabiegi wykonuje się w serii w zależności od wybranej kuracji.

Zapobiega nawrotom łupieżu,zachowuje funkcję ochrony skóry głowy i odbudowuje międzykomórkowe spoiwo, ­ Stymuluje wzrost mieszków włosowych dzięki takim składnikom jak: Arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne dla wzrostu komórkowego, ­ Wzmacnia i chroni włókno kapilarne. Cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące włókno kapilarne wykorzystywane są, by wyrosły zdrowsze i lepiej wyglądające włosy, ­ Stymuluje wzrost Witaminy z grupy B, ­ Zmniejszenie utraty włosów. Zarówno w przypadku androgenicznej (łojotok), jak i egzogennej (stres, zmiana pory roku, ciąża, zła dieta) przyczyny, ­ Odżywia i nawilża skórę głowy
HairCare odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych, zapobiegając ich przesuszeniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.Włosy pełne blasku, mocne i ożywione.
HYDRO DELUXE - INNOWACYJNY PREPARAT ODMŁADZAJĄCY

NEAUVIA HYDRO DELUXE- INNOWACYJNY PREPARAT ODMŁADZAJĄCY

HYDRO DELUXE to pierwszy na polskim rynku produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Klasyczne zabiegi mezoterapii pozwalają jedynie na uzyskanie chwilowego efektu nawilżenia skóry i poprawę jej wyglądu. Tymczasem HYDRO DELUXE to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach – nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry – zapewnia doskonały i długotrwały efekt.

nawilżenie skóry
rewitalizacja – uzyskanie blasku, jędrności i sprężystości
pozbycie się wiotkości skóry

 

Aquashine BTX

Aquashine BTX

To produkt nowej generacji, którego innowacyjność polega na tym, że wygładza zmarszczki mimiczne i wygładza skórę poprzez rozluźnienie mięśni. Jest to rodzaj “peptydowego relaksu twarzy”, bez blokowania impulsów między nerwem a mięśniem odpowiedzialnym za powstawianie zmarszczek mimicznych.
Produkt ten zawiera bogaty kompleks peptydowy, który stabilizuje aktywność mięśni, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, wygładza skórę. Wielopoziomowe działanie produktu pozwala zregenerować, odbudować skórę stymulując odbudowę komórkową jak również dodatkowo rozluźnić mięśnie twarzy, poprawiając tym samym strukturę skóry.

Dodatkowo zawarty w produkcie kwas hialuronowy powoduje głębokie nawilżenie skóry oraz wspomaga powolne uwalnianie się i penetrację peptydów, co wpływa na ich przedłużone działanie.

-okolica oka “kurze łapki”
-poziome zmarszczki na czole
-pionowe zmarszczki na czole
-zmarszczki wokół ust
-pomarszczona twarz
-zmarszczki na policzkach

-rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze oraz mięśni mimicznych -odbudowa i regeneracja – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę -rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym, który występuje w dwóch postaciach o różnej wielkości cząsteczek, zapewnia to szybkie nawilżenie i nawodnienie skóry. -kontrola wszystkich procesów anabolicznych i katabolicznych w skórze
Zalecamy wykonanie 2 -3 sesji wykonywanych w odstępie co 4 tygodnie. Zalecany obszar zabiegu: twarz, szyja, dekolt, okolica oczu
RevitaCare CYTOCARE 532
CytoCare 532

RevitaCare CYTOCARE 532 – koktajl kwasu hialuronowego z multiwitaminami i aminokwasami – 1 x 5 ml

CytoCare® 502/516/532 to koktajle kwasu hialuronowego z multiwitaminami i aminokwasami. Produkt stworzony przez Laboratorium RevitaCare® jest przeznaczony do wykonywania mezoterapii.

Skuteczność RevitaCare CYTOCARE 532 zawdzięcza swojej unikalnej formule, składającej się z 55 aktywnych składników – witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów. Po zastosowaniu RevitaCare CYTOCARE 532 skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona, a efekty starzenia zahamowane. Składniki aktywne w połączeniu z kwasem hialuronowym przyśpieszają regenerację komórek. Skóra jest nawodniona i w wyraźnie lepszej kondycji.

Promienna skóra, blask i wygładzenie zmarszczek – to wszystko efekty mezoterapii z wykorzystaniem RevitaCare CYTOCARE 532. Różne oznaczenia preparatu CytoCare wynikają z innego stężenia kwasu hialuronowego. Ponieważ każda cera potrzebuje nieco innej dawki, dla wygody lekarzy opracowano trzy formuły w każdej chwili gotowe do użycia.

Zachowuje biologiczny kapitał skóry
Zatrzymuje efekty starzenia
Nawadnia i regeneruje
Widocznie lepsza kondycja skóry
Poprawia elastyczność skóry
Powraca naturalnie młody wygląd

RRS HA Eyes Mezoterapia igłowa

RRS HA Eyes

RRS® HA EYES jest resorbowalnym koktajlem do mezoterapii okolicy oczu, zawierającym nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Działanie kwasu hialuronowego zastosowanego w RRS® HA EYES jest wzmocnione działaniem biokoktajlu bogatego w witaminy, przeciwutleniacze, składniki poprawiające mikrokrążenie oraz składniki rozjaśniające. Unikalne i synergiczne połączenie składników aktywnych w preparacie RRS® HA EYES jest dostosowane specjalnie do terapii wymagającej okolicy oka. Zabieg z użyciem RRS® HA EYES pozwala korygować cienie pod oczami, poprawia krążenie limfatyczne redukując obrzęki, wygładza kontur oka, poprawia napięcie skóry oraz pozwala usunąć drobne zmarszczki. Pojemność fiolki odpowiada ilości preparatu wymaganego do jednorazowej iniekcji okolic obu oczu.

nawilżenie
poprawa mikrokrążenia
rozjaśnienie skóry
poprawa konturów oczu
działania antyoksydacyjne

Zdjęcia efektów