Gabinet Kosmetologii Estetycznej

HIFU

Urządzenie HI’Fusion Aquadermié działa w oparciu o najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, pozwalającą na głęboką penetrację głębszych warstw skóry właściwej i warstwy SMAS..
hifu

HI'FUsion Aquadermie - M'onduniq Cosmetiques Professionnel

Urządzenie HI’Fusion Aquadermié działa w oparciu o najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, pozwalającą na głęboką penetrację głębszych warstw skóry właściwej i warstwy SMAS. Zapewnia ujędrnianie oraz spłycenie zmarszczek, kształtowanie owalu twarzy oraz inne kompleksowe efekty. Wykorzystuje efekt ściągania się skóry w jej głębokich warstwach, stymuluje rozrost kolagenu i reorganizację jego dotychczasowej struktury, co skutkuje zwartym profilem i gładkimi liniami.

HIFU

Technologia

Poprzez wykorzystaniu fali ultradźwiękowej o wyjątkowym skupieniu jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wiązka ultradźwięków 3-ciej generacji jest jeszcze bardziej skupiona, co zapewnia większą energię podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie.

Efekty są trwalsze i utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych urządzeń tego typu ze względu na zastosowanie najnowszej technologii skoncentrowanej wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu.

HI’Fusion Aquadermié

to innowacyjny i bezoperacyjny lifting twarzy na poziomie warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS), nieosiągalnej do tej pory w zabiegach nieinwazyjnych kosmetologii estetycznej!

Efekty zabiegu HI'FUsion Aquadermié

Napięcie skóry obu policzków,
Poprawa linii podbródka i owalu twarzy,
Poprawa stanu skóry – skóra staje się bardziej gładka i delikatna,
Usunięcie i zmniejszenie widoczności zmian skórnych np. kaszka na szyi,
Widoczny efekt liftingu szyi,
Poprawa elastyczność skóry z efektem wyraźnego konturu,
Napięcie czoła,
Eliminacja zmarszczek wokół czoła, oczu i ust

Schemat zabiegu HI'FUsion Aquadermié

Dokładny wywiad z Klientem i wypełnienie Karty Klienta,
Omówienie etapów zabiegu i przedstawienie Klientowi efektów, których może się spodziewać (po jakim czasie będą widoczne efekty i jak długo będą się utrzymywać),
Omówienie możliwych efektów ubocznych (opuchlizna, zaczerwienienie, uczucie pieczenia, gorąca itp.),
Przygotowanie skóry do zabiegu (dokładny demakijaż),
Dobór odpowiedniej procedury do potrzeb Klienta (plan zabiegowy i oznaczenie pól zabiegowych)
Przeprowadzenie zabiegu z HI’Fusion,
Maska zamykająca zabieg,
Krem zamykający procedurę,
Omówienie pielęgnacji po zabiegu w domu.
Propozycja dodatkowych terapii łączonych BioInfuzja Tlenowa.

Korzyści zabiegu HI'FUsion Aquadermié

Zabieg jest efektywny, szybki i trwały. Jego działanie jest nieinwazyjne, efekty utrzymują się nawet w okresie do 3-5 lat (w zależności od ilości zabiegów).

Czas trwania zabiegu to około 40 minut, bez konieczności stosowania znieczulenia lub znieczulenie tylko na powierzchni i w miejscu wykonywania zabiegu. Bez wyraźnego bólu.

Zabieg jest wygodny dla pacjentów, ponieważ po jego przeprowadzeniu nie jest wymagany dodatkowy czas na regeneracje skóry. Po zakończeniu zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności i funkcjonować w normalny sposób. Zabieg jest przede wszystkim bezpieczny przy zachowaniu wszelkich procedur. Nie wymaga ingerencji w ciało i odbywa się bez krwawienia, a efektem jest odmłodzona skóra.

Nie ma działań niepożądanych, ma szeroki zakres działania i jest bardziej skuteczny od tradycyjnych zabiegów. Dzięki swoim właściwościom może być łączony z innymi zabiegami szczególnie z bioinfuzją tlenową. Wykorzystanie odpowiednich serii kosmetycznych i koktajli stanowią ich idealne uzupełnienie. Za sprawa połączonego działania technologii hifu, substancji zawartych w kosmetykach oraz całych rytuałów kosmetycznych zabieg HI’Fusion Aquadermie okazują się być jeszcze bardziej skuteczny i efektywniejszy.

Forma zabiegu jest bardzo elastyczna, co stanowi o łatwości w dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zabieg HI’FUsion Aquadermié jest bezbolesny wręcz komfortowy. Po poddaniu się zabiegowi będzie on odczuwalny na następny dzień, co nie będzie przeszkadzało w pracy lub w wyjściu towarzyskim.

 • Napięcie skóry obu policzków,
 • Poprawa linii podbródka i owalu twarzy,
 • Poprawa stanu skóry – skóra staje się bardziej gładka i delikatna,
 • Usunięcie i zmniejszenie widoczności zmian skórnych np. kaszka na szyi,
 • Widoczny efekt liftingu szyi,
 • Poprawa elastyczność skóry z efektem wyraźnego konturu,
 • Napięcie czoła,
 • Eliminacja zmarszczek wokół czoła, oczu i ust
 • Poprawa owalu – twarzy i uniesienie brwi,
 • Ujędrnianie skóry – twarzy i ciała.
 • Modelowanie sylwetki.
 • Wyszczuplanie ciała.

Bardzo ważnym elementem, który należy wziąć pod uwagę przed zabiegiem są przeciwwskazania. Należą do nich:

 • ciąża,
 • nowotwory złośliwe,
 • przebyty udar mózgu,
 • choroby serca,
 • stany zapalne w miejscu zabiegowym.

Po zabiegu zalecamy używanie produktów kosmetycznych: -kremu pod oczy oraz kremu na dzień i na noc z serii HIFUsion. Jest to seria ultranawilżająca i liftingująca z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi, który poprawia owal twarzy i zagęszczenie skóry oraz ją ujędrnia. O taki krem warto zapytać kosmetologa po wykonanym zabiegu.

Zdjęcia efektów