Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Liposukcja chirurgiczna

Liposukcja brzucha to inwazyjny zabieg, którego celem jest usunięcie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha oraz talii. Polega na rozbijaniu złogów tłuszczu
Liposukcja brzucha

Twoje problemy kosmetologiczne rozwiążemy w Natural & Beauty

Liposukcja brzucha

Jest sposobem na wymodelowanie sylwetki, który sprawdzi się przede wszystkim u osób, które z uwagi na genetyczne predyspozycje nie mogą tego osiągnąć innymi metodami. Lepsze efekty można jednak osiągnąć wówczas, gdy skóra jest dobrze napięta i elastyczna.
Zabieg może być wykonany wyłącznie u osoby, która charakteryzuje się dobrą kondycją zdrowia fizycznego i psychicznego.

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej – dr n. med. Wojciech Jasek.

Jak przebiega liposukcja brzucha?

Zabieg liposukcji brzucha przeprowadzany jest głównie w znieczuleniu ogólnym. Istnieje jednak możliwość skorzystania ze znieczulenia miejscowego – w przypadku wykorzystywania najnowszych technik zabiegu. Obecnie najczęściej wykonywana jest liposukcja laserowa oraz liposukcja ultradźwiękowa. W trakcie operacji chirurg wykonuje drobne nacięcia (1,5-2,5 mm), dzięki którym możliwe jest wprowadzenie specjalnej kaniuli zasysającej tłuszcz. Wcześniej jednak doprowadza się do rozbijania grudek i ich upłynniania. Dopiero potem można odprowadzić tłuszcz do specjalnego zbiornika. Zabieg liposukcji brzucha trwa od 2 do 6 godzin. Jednorazowo można odessać nie więcej niż 4 litry tłuszczu.

Zdjęcia efektów

Wybierz swój problem kosmetyczny