Gabinet Kosmetologii Estetycznej

FORMULARZ ZAPYTANIA O ZABIEG

Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne

Nasza Kadra

Małgorzata Świrbutowicz

O mnie

Małgorzata Świrbutowicz

Mgr kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Od 2008 roku swoje kształcenie poświęca kosmetologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2010r., pracując w trójmiejskich SPA oraz gabinetach medycyny estetycznej. Właścicielka salonu w Kwidzynie od 2015 roku. Stale porzesza swój gabinet o nowe sprzęty i zabiegi. Od 2020r. współpracuje z dr Wojciechem Jaskiem. Konsultantka ds. medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Prywatnie sportsmenka, każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Pasjonatka zdrowego trybu życia i naturoterapii. Interesuje się tematyką długowieczności i starzenia organizmu. Stale poszerza swoją wiedzę w oparciu o książki zagranicznych naukowców, dot. zagadnień dietetyki, sportu, ziołolecznictwa. Bierze udział w konferencjach farmaceutycznych, poświęconych odkryciom różnej tematyki medycyny i zdrowia.

 

Malgorzata Swirbutowicz
Malgorzata Swirbutowicz

KOSMETOLOG

Dr n. med. Wojciech Jasek

O mnie

Dr n. med. Wojciech Jasek

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywa w uznanych placówkach medycznych w całym kraju.  Zastępca ordynatora Kliniki Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń CSK MON WIM w Warszawie. W Natural & Beauty przeprowadza zabiegi medycyny estetycznej oraz konsultacje z chirurgii plastycznej. 

CHIRURG

Nikola Olesiejuk

O mnie

Nikola Olesiejuk

Kształci się w zawodzie technika masażysty. Specjalistka zabiegów na ciało i masaży. Przeprowadza konsultacje przedzabiegowe. Dba o wizerunek, relacje z klientami i pracę całego salonu. Branża Beauty jest jej pasją, kocha to, co robi. Swoją pracę traktuje jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkłada serce i cząstkę siebie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby każdy, kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. Powroty zadowolonych klientów są dla niej największą satysfakcją i nagrodą, a jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju.

Nikola Olesiejuk

MASAŻYSTA

Małgorzata Burczyńska

O mnie

Małgorzata Burczyńska

Absolwentka studiów licencjackich WNoZ kierunek pielęgniarstwo, aktualnie w trakcie studiów magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 1994 roku. Specjalistka pielęgniarstwa ratunkowego z ukończonym kursem anestezjologicznym. W Natural & Beauty pobiera krew do zabiegów medycyny estetycznej. Od lat zaprzyjaźniona z salonem, służy pomocą medyczną w różnych przypadkach.

Małgorzata Burczyńska

PIELĘGNIARKA

Formularz zapytania o zabieg

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Zmień swój problem w satysfakcję widocznych efektów!

Zmień swój problem w satysfakcję widocznych efektów! Niezależnie od tego, czy chcesz wygładzić zmarszczki, ujędrnić skórę na brzuchu, zredukować cellulit, czy pozbyć się rozstępów, właśnie zrobiłaś pierwszy krok, aby już wkrótce przejrzeć się w lustrze z uśmiechem satysfakcji.