Gabinet Kosmetologii Estetycznej

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Dr n. med. Wojciech Jasek - Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Specjalista chirurgii plastycznej Dr n. med. Wojciech Jasek

Dr n. med. Wojciech Jasek

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 1996 roku, a trzy lata później zdobył tytuł specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia w I Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie.

W roku 2004 ukończył specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej, a w roku 2009 zdobył tytuł specjalisty chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych placówkach medycznych. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń CSK MON WIM w Warszawie.

Wojciech Jasek posiada bogaty dorobek naukowy i tytuł doktora w dziedzinie Nauki Medyczne. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i leczenia oparzeń.

Dr n. med. Wojciech Jasek - ✔️ Specjalista chirurgii plastycznej

Dr n. med. Wojciech Jasek

przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej w szerokim zakresie. Lata pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki piersiowej oraz Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego pozwoliły mu na poruszanie się po zakamarkach chirurgii z dużą swobodą.

Obecny zakres zainteresowań to chirurgia rekonstrukcyjna i bardzo szeroka i prężnie rozwijająca się dziedzina – chirurgia estetyczna.

Chirurgia estetyczna


Naszym Pacjentom oferujemy pełny zakres zabiegów chirurgii plastycznej, profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb każdego Pacjenta oraz pełne zaangażowanie w opiekę pooperacyjną, dającą poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Chirurgia rekonstrukcyjna


Wszelkiego rodzaju operacje rekonstrukcyjne mające na celu przywrócenie zarówno funkcji jak i wyglądu ciała po urazach czy np. operacjach onkologicznych. Codziennością są zabiegi w wielospecjalistycznych zespołach onkologiczno-rekonstrukcyjnych czy ortopedyczno-rekonstukcyjnych oraz leczenie ciężkich oparzeń. Szczególnym zainteresowaniem w tej dziedzinie są operacje odtwórcze po uszkodzeniach nerwu twarzowego czy nerwów kończyn górnych i dolnych oraz operacje rekonstrukcyjne twarzy.

Chirurgia Plastyczna Dr n. med. Wojciech Jasek
Chirurgia Plastyczna Dr n. med. Wojciech Jasek