Masaż stóp i dłoni

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kondycja stóp ma ogromny wpływ na zdrowie całego organizmu, dlatego warto zadbać o ich odprężenie po stresującym dniu. Stojąca praca sprawia, że wieczorem stopy są obolałe i spuchnięte. Często tworzą się w nich zastoje krwi i obrzęki. Ciasne obuwie powoduje pęcherze, nagniotki, choroby stawów i kośćca stopy. Tu także odkładają się toksyny i krystaliczne złogi wapnia, utrudniające prawidłowe krążenie krwi. Podczas masażu stóp złogi zostają umiejętnie rozbite a krew usuwa je. Refleksoterapia oraz specjalne techniki relaksacyjne przynoszą ogromną ulgę obolałym stopom. Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspakaja i wycisza. Sprawia ,ze twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.

Masaż dłoni doskonale poprawia samopoczucie, rozluźniając i kojąc nerwy oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni.  Działa odmładzająco.

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Abacosun w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze. 

facebook_page_plugin

Salon Urody Abacosun

Salon Urody Abacosun 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn

 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Szukaj