Masaż gorącymi kamieniami

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z najstarszych metod masażu. Podczas zabiegu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Posiadają one bardzo dużą zdolność pochłaniania ciepła i wolnego jego oddawania. W masażu relaksacyjnym gorącymi kamieniami przywraca się równowagę ciała i umysłu. Stosowane tu bodźce mechaniczne i termiczne wywołują określone reakcje organizmu, wpływając praktycznie na każdy z układów:

  • skóra staje się lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, zyskuje elastyczność i jędrność,
  • zmniejszenie napięcia mięśni, szybsza regeneracja po wysiłku fizycznym, lepsza elastyczność mięśni
  • zmniejszone napięcie w układzie powięziowym,
  • w układzie krwionośnym i limfatycznym poprawia się przepływ, ulepszony jest odpływ krwi żylnej i praca serca

Masaż gorącymi kamieniami zmniejsza stres. Działa uspokajająco i przeciwbólowo. Zwiększa się metabolizm i wymiana tkankowa. Oddech robi się głębszy, a krew bardziej dotleniona. Jednak najważniejszym efektem jest możliwość osiągnięcia głębokiego relaksu i rozluźnienia organizmu. 

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Abacosun w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze. 

facebook_page_plugin

Salon Urody Abacosun

Salon Urody Abacosun 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn

 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Szukaj