Wybielanie przebarwień

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYBIELANIE - nowość!

Mezoterapia mikroigłowa z Ampułkami Wybielającymi Dermica Switzerland - WHITELAN®

 

Opracowane przez szwajcarskie laboratorium Dermica Switzerland. Działają depigmentująco, hamują aktywność tyrozynazy - enzymu biorącego udział w procesie syntezy melaniny. Redukują przebarwienia, rozjaśniają cerę i normalizują jej koloryt. Polecane w przypadku przebarwień, w tym hormonalnych, posłonecznych, plam pigmentacyjnych, melasmy. Działają także wygładzająco, regenerująco i nadaje skórze miękkość. Zwalczają i zmniejszają wytwarzanie melanin

 

Ampułki wybielające

Skład:
Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate, wyciąg z korzenia morwy białej, wyciąg z korzenia lukrecji i aspergillus ferment ( grzyb uzyskany w procesie fermentacji kropidlaka), kwas hialuronowy, retinol, arbutyna, kwas salicylowy, kwas kojowy. pH ok. 4.5.

 

Serum Despigmentante - De Noyle`s:

Aby zwiększyć skuteczność zabiegu, do codziennego stosowania zalecane jest serum wybielające, hiszpańskiej firmy De Noyle`s. Lekkie serum wybielające. Jest stworzone na bazie naturalnych emulgatorów z oliwek, które doskonale nawilżają. Szybko się wchłania, a aktywne składniki z łatwością penetrują w głąb skóry. Zastosowana technologia DMS sprawia, że aktywne składniki serum penetrują głeboko w skórę przyspieszając proces wybielania przebarwień. Serum oddziaływuje na enzym tyrozyny, zmniejsza wytwarzanie melaniny i działa eksfoliacyjnie eliminując melaninę zgromadzoną w warstwie rogowej naskorka. Może być używany przez osoby nie tolerujące hydrochinonu. Serum zmniejsza wytwarzanie melaniny, redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

Cena promocyjna zabiegu - 100zł

 

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Abacosun w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze. 

facebook_page_plugin

Salon Urody Abacosun

Salon Urody Abacosun 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn

 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Szukaj