KOSMETYKI

KOSMETYKI

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W salonie kosmetycznym „Abacosun Kwidzyn” oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.

Najnowocześniejszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie personelu pozwoli nam dobrać odpowiednie i skuteczne procedury przeznaczone indywidualnie dla Ciebie.

 

Oprócz terapii podstawowych, takich jak:
zabiegi kosmetyczne na ciało i oczyszczanie skóry twarzy, manicure, depilacja, zabiegi SPA i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, służymy pomocą w analizie skóry i w doborze kosmetyków do pielęgnacji. Pracujemy na renomowanych i cenionych kosmetykach marek:
Viviean, De noyle’s, Leorex, Mistero Milano.

 

Do państwa dyspozycji mamy cztery komfortowe gabinety.

Pracujemy na kosmetykach:

De noyle’s – hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczenie jej najlepszych naturalnych składnikow pielęgnacyjnych, kosmetyki de noyle’s to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

 
De noyle’s – hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczenie jej najlepszych naturalnych składnikow pielęgnacyjnych, kosmetyki de noyle’s to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.
Abacosun – są to kosmetyki stworzone ze współpracą z Hiszpanią, produkty te są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów

Abacosun – są to kosmetyki stworzone ze współpracą z Hiszpanią, produkty te są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów oraz usługobiorców przed wprowadzeniem na rynek, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję klientów.

Viviean – naturalne kosmetyki stworzone przez profesjonalistów we Francji oraz Hiszpanii, to produkty nowoczesne, unikatowe oraz skuteczne. Viviean to kosmetyki łączące w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z bogactwem naturalnych ekstraktów.

Vivien Profesjonalne kosmetyki Abacosun Kwidzyn 

Leorex – fima która otrzymala nagrodę odkrycia roku 2011, opracowała unikalną, trójwymiarową strukturę MATRIX na bazie mikrocząsteczek krzemionki, która zapewnia efekty nieosiągalne dla innych kosmetyków. Dzięki tej unikalnej metodzie każdy kosmetyk w naszym salonie działa liftingująco, a rezultaty widać już po pierwszym zabiegu

 Kosmetyki Lorex Abacosun Kwidzyn oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.

 

Szukaj

Aktualności

23 wrzesień 2017
17 wrzesień 2017

Informacje

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Abacosun w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze. 

OPEN

Salon Urody Abacosun

Salon Urody Abacosun 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn

 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Salon Urody Abacosun Kwidzyn

Szukaj