BLOG

Fale radiowe frakcyjne

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania. Ma wiele zastosowań. Najczęstszymi zabiegami, jakie wykonuję z jej użyciem jest odmładzanie oraz spłycanie rozstępów i blizn.

Mechanizm działania:
• silne podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej.
• Wzrost temperatury wody znajdującej się w skórze właściwej wywołuje natychmiastowe zmiany w kolagenie: zwiększenie objętości i obkurczenie włókien (można porównać to do ścięcia białka).
• Powstałe mikrourazy aktywują procesy zapalne w skórze.
• Stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego.
• Wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu oraz wrodzonych mechanizmów naprawczych skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Efekty zabiegu

Efekt można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

- intensywna regeneracja
- odżywienie skóry
- silne wygładzenie zmarszczek
- napięcie – lifting
- przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu
- redukcja przebarwień
- wzmocnienie odporności tkanki łącznej
- poprawa owalu twarzy
- zmniejszenie blizn, rozstępów

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecam wykonanie 3-6 zabiegów w miesięcznych odstępach.

 

 

 

 

Salon Urody Natural & Beauty Kwidzyn

Salon Urody Natural & Beauty Kwidzyn swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Salon Urody Natural & Beauty w Kwidzynie powstał z myślą o klientach oczekujących usług wysokiej jakości. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Natural & Beauty pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze.

OPEN

Kontakt

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Natural & Beauty 

ul.Polna 19A

82-500 Kwidzyn 

nr tel. 724 004 001

mail: gabinet.kosmetologii.estetycznej@wp.pl

Natural & Beauty Gabinet Kosmetologii Estetycznej w Kwidzynie

Szukaj